Informace o nás

Občanské sdružení pod názvem Holešovská výzva má za cíl sdružovat občany České republiky na základě jejich souznění s idejemi sociálními a národními a respektování zásad života ve svobodné a demokratické společnosti.

Sdružení bude organizovat společenské a politické aktivity, jejichž cílem je upozorňovat na současný zkorumpovaný systém vládní garnitruy, která rozkradla a zdevastovala naší zemi.

 

Provolání k občanům

 

Vážení spoluobčané!

 

V roce 2014 tomu bude už čtvrt století od virtuálního pádu vlády KSČ v naší zemi. Dnes, po bezmála 23 letech, můžeme konstatovat, že jsme chtěli radikálnější změnu. Budování kapitalismu jsme vykoupili tím, že jsme až příliš ochotně věnovali osud země a veřejných věcí do chtivých a chamtivých rukou. Po majetkovém převratu v roce 1989 se dostali k moci konfidenti StB, bývalí členové KSČ, a vexláci.

 

Dnes nám vládne tato zločinecká organizace v čele s Klausem, Kalouskem a dalšími. Komunisté si dnes stále válí zadky v parlamentu a vezou se s dnešní dobou, na bolševicko-kapitalistické lodi. Skandály dnešních politiků sledujeme stejně tak, jako tupost těch komunistických.

 

V Českých a Moravských zemích nám kvete korupce a klientelismus na komunální, krajské i centrální úrovni. Monopol jedné strany v naší zemi nahradila střídavá a na komunální úrovni společná vláda dvou stran, které se vždy nějak dohodnou. Současné vedení státu se po dvaceti letech kapitalismu velmi často zaklíná slovy reforma a demokracie, ve skutečnosti se dost zoufale vzpírá všemu národnímu opozičnímu slovu.

 

Kdo má jiný názor, hned dostává nálepku „malíř pokojů“ či „rozvraceč státu“ nebo „extremista“. Tento režim potlačuje pokojná shromáždění, rozhání a zatýká do připravených antonů. Dnes se ukazuje, že občanská veřejnost se už vymaňuje z dlouholeté letargie a devastace, a stále více lidí má odvahu veřejně projevit svou touhu po radikálních změnách.

 

Roste společenské napětí a začíná hrozit nebezpečí otevřené krize. Takovou krizi si nikdo z nás nepřeje. Polistopadové vlády promrhaly majetek za 3 bilióny korun a zadlužily Českou republiku jedním biliónem korun.

 

Z tohoto ožebračení nás Čechů, Moravanů a Slezanů, by měli být souzeni za rozkrádání národního majetku tito lidé: Dlouhý, Čalfa, Dyba, Ježek, Klaus, Bém, Bratinka, Macek, Komárek, Zeman, Pithart, Tošovský, Bursík, Kalousek, Špidla, Gross, Paroubek, Topolánek a mnoho dalších. 

 

Proto vyzýváme všechny vlastence, aby pochopili, že nadešel čas ke skutečným sociálním a radikálním systémovým změnám. A že tyto změny jsou svobodné a demokratické. Změna musí být společenského klimatu v naší zemi, do kterého se musí vrátit duch národní hrdosti, solidarity, svobody, spravedlnosti a důvěry.

 

Holešovská výzva, o.s.

Vyhledávání

Kontakt

Holešovská výzva, o.s. Ciolkovského 853/1
Praha 6
161 00
+420603427704

Anketa

Přejete si mimořádné volby?

Ano (966)
84%

Ne (183)
16%

Celkový počet hlasů: 1149

TOPlist

Plánované akce

09.04.2012 00:58

Prvomájové protesty

Holešovská výzva hodlá na 1. máje aktivně vystoupit proti současné zkorumpované mafii ODS, VV, TOP 09, a to formou veřejných protestů v ulicích Prahy a dalších měst. Původně svátek všech pracujících je dnes spíše příležitostí k vyjádření nesouhlasu a nespokojenosti s celkovým děním v České...
06.04.2012 08:24

15. dubna všichni do ulic!

Další demonstrace nespokojených občanů se uskuteční 15. dubna 2012 v 17 hod. na náměstích všech větších měst. Připojte se!